58 67 420 67, 602 369 305
Weekend Majowy we Władysławowie

Długi weekend majowy 2015 będzie nieco krótszy niż w roku ubiegłym, jednak i tak nie mamy na co narzekać. Dla spokojnego wypoczynku nad morzem Majówka jest idealna – która pozwala nam przy zaledwie 3 dniach dodatkowego urlopu aż na 9 dni wypoczynku. Dzień wolny od pracy przypada w piątek, jednak Święto 3 maja przypada w niedzielę, za którą należy się dodatkowy dzień wolny w dzień roboczy. Właśnie dlatego wystarczą tylko 3 dni urlopu, aby cieszyć się aż 9 dniami nad morzem. Na ten czas przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo korzystną ofertę – dlatego zapraszamy do Władysławowa na długi weekend 2015:

 

Cennik długi weekend majowy "Majówka 2015":

Pobyt w okresie: 25/26.04 – 02/03.05.2015   - 7 noclegów
799 PLN osoba dorosła – śniadanie i obiadokolacja w cenie
430 PLN dzieci od 2 do 9 lat – śniadanie i obiadokolacja w cenie
Jedno dziecko do 2 lat bezpłatnie gdy śpi z rodzicami
W cenie nielimitowane korzystanie z Sali Zabaw a dla rodziców po jednym seansie w strefie relaksu

Krótki weekend majowy 2015 we Władysławowie

Pobyt w okresie: 30.04 – 03.05.2015 –  3 noclegi 
400 PLN osoba dorosła - śniadanie i obiadokolacja w cenie
220 PLN dzieci od 2 do 9 lat - śniadanie i obiadokolacja w cenie
Jedno dziecko do 2 lat bezpłatnie gdy śpi z rodzicami
W cenie nielimitowane korzystanie z Sali Zabaw a dla rodziców po jednym seansie w strefie relaksu

Weekend we Władysławowie to idealny wybór – szerokie plaże, dużo atrakcji dla dzieci i nie tylko – stąd blisko też do Trójmiasta, na Hel do fokarium i wielu innych ciekawych miejsc w okolicy. Przy naszym Pensjonacie rozpoczyna się ścieżka rowerowa prowadząca na Hel !

SALA ZABAW DLA DZIECI

Bezpłatny przewodnik Władysławowo i okolice!

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Zapisując się do newslettera otrzymasz bezpłatny przewodnik w którym znajdziesz informacje o atrakcjach, ale także cenne wskazówki np. jak ominąć korki czy gdzie kupić dobrą wędzoną rybę. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych promocji. Pamiętaj - szanujemy Twoją prywatność i czas, dlatego wiadomości wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu. Zapisz się teraz i pobierz przewodnik!