58 67 420 67, 602 369 305
Wczasy dla mamy z dzieckiem

Szukasz kameralnego i komfortowego miejsca na wypoczynek z dzieckiem? Twój maluch potrzebuje zmiany klimatu? Dobrze trafiłaś – Pensjonat Wojciech we Władysławowie zaprasza na wiosenne wczasy mam z dziećmi – to właśnie w tym okresie wypoczniesz bez tłoku, zaczerpniesz zdrowotnego jodu, a Twoje dziecko swobodnie skorzysta z atrakcji dużej sali zabaw i Władysławowa. To doskonały czas również dla Ciebie – spacery po plaży, wycieczki rowerowe czy odprężenie w strefie relaksu – to znajdziesz w ofercie przygotowanej przez Pensjonat Wojciech – Zapraszamy!

Sprawdź również oferty na wrzesień

Wiosenne pakiety pobytowe nad morzem 
w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie:

Pakiet "Mama i ja" 
8 dni (7 noclegów z wyżywieniem – śniadanie + obiadokolacja) – 1 os. dorosła + dziecko do lat 6 – 1399 pln – oferta dostępna w maju (poza weekendem majowym) 

w cenie nielimitowane korzystanie z sali zabaw 

Pakiet "Mama i my"
8 dni (7 noclegów z wyżywieniem – śniadanie + obiadokolacja) – 1 os. dorosła + 2 dzieci do lat 6 –  1899 pln oferta dostępna w maju (poza weekendem majowym) 
w cenie nielimitowane korzystanie z sali zabaw 

Ilość miejsc w promocji ograniczona  - oferta dostępna wyłącznie w kwietniu, maju (poza weekendem majowym) oraz we wrześniu  Rezerwacje: 602 369 305

 

Wczasy dla mamy z dzieckiem nad morzem

AKTUALNE PROMOCJE