58 67 420 67, 602 369 305
Pakiety rodzinne nad morzem- CZERWIEC

Szukasz gotowego pakietu wakacyjnego dla Twojej rodziny? Doskonale trafiłeś! Pensjonat Wojciech we Władysławowie zaprasza na rodzinny wypoczynek w komfortowych warunkach i atrakcyjnych cenach. Śniadania w formie bufetu, dwudaniowe obiadokolacje, dodatkowa zupka dla dzieci w południe – to jednak nie koniec! W pakiecie również nielimitowany dostęp do przestronnej sali zabaw, zabawy z animatorem, interaktywne zabawy na Magicznym Dywanie czy uwielbiane przez dzieci zabawy na "dmuchańcu". 

rodzinne pakiety pobytowe nad morzem lato czerwiec jaki hotel

Śpiesz się – ilość miejsc w promocji ograniczona – ceny dostępne wyłącznie przy rezerwacji telefonicznej/mailowej – nie znajdziesz ich u żadnego pośrednika czy na innych stronach internetowych. Rezerwując wcześniej gwarantujesz sobie najlepszy możliwy pokój oraz gwarancję najlepszej dostępnej ceny. Sprawdź nasze ceny poniżej!

hotelowe pakiety rodzinne nad morzem Władysławowo lato czerwiec

Czerwcowe rodzinne pakiety pobytowe nad morzem

Promocja obowiązuje w okresie od 01-16.06.2019 r. 

Pakiet "We dwoje" – 2 os. dorosłe – tygodniowy pobyt z wyżywieniem – 1820 plntylko 1659 pln (za 2 osoby)

Pakiet "Rodzinka 2+1 nad morzem" – 2 os. dorosłe + dziecko w wieku 2-10 lat – tygodniowy pobyt z wyżywieniem – 2 450 plntylko 2 199 pln (za całą rodzinę)

Pakiet "Rodzinka 2+2 nad morzem" -  2 os. dorosłe +2 dzieci w wieku 2-10 lat – tygodniowy pobyt z wyżywieniem - 3 080 pln - tylko 2 599 pln (za całą rodzinę)

Dzieci urodzone w 2018 i 2019 r. GRATIS – śpią i korzystają z posiłków z rodzicami (możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego – 40 pln/pobyt)

Nie znalazłaś pakietu pobytowego odpowiedniego dla Twojej rodziny?
Zadzwoń – 602 369 305 – znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Szukasz innych terminów?
Sprawdź cennik "pakietu na Boże Ciało 2019" oraz pobytów na lato 2019

Dlaczego rodzinny pobyt we Władysławowie to dobry wybór?

Władysławowo to tutaj znajdziecie kilkadziesiąt kilometrów pięknych piaszczystych plaż, a my podpowiemy Wam, gdzie nawet w środku największego sezonu możecie być sami na plaży! Władysławowo to też moc atrakcji – nie tylko w samym mieście, ale i w okolicy. Ilość pomysłów na rodzinne wycieczki zaspokoi najbardziej wymagających turystów. Sprawdźcie przewodnik po rodzinnych atrakcjach okolic Półwyspu Helskiego. Dlaczego wypoczynek w czerwcu? To naszym zdaniem najpiękniejszy czas na rodzinny wypoczynek nad morzem. Dni są najdłuższe, pogoda ostatnimi laty udowodniła, że potrafi być przyjemniejsza niż w lipcu czy sierpniu, brak tłumów i korków, no i ceny – te są zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Zadzwoń – 602 369 305 – wybierzemy najlepszą opcję na wakacje dla Twojej rodziny!

AKTUALNE PROMOCJE