58 67 420 67, 602 369 305
Pakiety rodzinne nad morzem- CZERWIEC

Szukasz gotowego pakietu wakacyjnego dla Twojej rodziny? Doskonale trafiłeś! Pensjonat Wojciech we Władysławowie zaprasza na rodzinny wypoczynek w komfortowych warunkach i atrakcyjnych cenach. Śniadania w formie bufetu, dwudaniowe obiadokolacje, dodatkowa zupka dla dzieci w południe – to jednak nie koniec! W pakiecie również nielimitowany dostęp do przestronnej sali zabaw, zabawy z animatorem, interaktywne zabawy na Magicznym Dywanie czy uwielbiane przez dzieci zabawy na "dmuchańcu". Druga sala zabaw "Klockolandia" to jedyna tego typu atrakcja w pensjonatach nad Bałtykiem.

rodzinne pakiety pobytowe nad morzem lato czerwiec jaki hotel

Śpiesz się – ilość miejsc w promocji ograniczona – ceny dostępne wyłącznie przy rezerwacji telefonicznej/mailowej – nie znajdziesz ich u żadnego pośrednika czy na innych stronach internetowych. Rezerwując wcześniej gwarantujesz sobie najlepszy możliwy pokój oraz gwarancję najlepszej dostępnej ceny. Sprawdź nasze ceny poniżej!

hotelowe pakiety rodzinne nad morzem Władysławowo lato czerwiec

Czerwcowe rodzinne pakiety pobytowe nad morzem

Promocja na pobyty w okresie od 31.05-21.06.2020 r.

Pakiet "We dwoje" - 2 os. dorosłe – tygodniowy pobyt z wyżywieniem - 1960 pln - tylko 1800 pln (za 2 osoby)

Pakiet "Rodzinka 2+1 nad morzem" - 2 os. dorosłe + dziecko w wieku 2-10 lat – tygodniowy pobyt z wyżywieniem - 2 590 pln - tylko 2 440 pln (za całą rodzinę)

Pakiet "Rodzinka 2+2 nad morzem" -  2 os. dorosłe +2 dzieci w wieku 2-10 lat – tygodniowy pobyt z wyżywieniem - 3 220 pln - tylko 2 820 pln (za całą rodzinę)

W cenie pobytu:
- noclegi w komfortowych pokojach
- obfite śniadania w formie bufetu 8-10
- smaczne, domowe dwudaniowe obiadokolacje 16-18
- nieograniczony dostęp do wewnętrznej Sali Zabaw "Port Dzieci" -ponad 100 m2
- nieograniczony dostęp do drugiej Sali Zabaw "Klockolandia" – nowość 2019
- raz w tygodniu zabawy z animatorem
- dwa razy w tygodniu zabawy na "Magicznym Dywanie"- interaktywna gra
- raz w tygodniu zabawy na dmuchańcu

Dzieci urodzone w VII.2018-2019 i 2020 r. GRATIS – śpią i korzystają z posiłków z rodzicami (możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego – 40 pln/pobyt)

Nie znalazłaś pakietu pobytowego odpowiedniego dla Twojej rodziny?
Zadzwoń – 602 369 305 – znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Szukasz innych terminów?
Sprawdź cennik pobytów na lato 2020

Dlaczego rodzinny pobyt we Władysławowie to dobry wybór?

Władysławowo to tutaj znajdziecie kilkadziesiąt kilometrów pięknych piaszczystych plaż, a my podpowiemy Wam, gdzie nawet w środku największego sezonu możecie być sami na plaży! Władysławowo to też moc atrakcji – nie tylko w samym mieście, ale i w okolicy. Ilość pomysłów na rodzinne wycieczki zaspokoi najbardziej wymagających turystów. Sprawdźcie przewodnik po rodzinnych atrakcjach okolic Półwyspu Helskiego. Dlaczego wypoczynek w czerwcu? To naszym zdaniem najpiękniejszy czas na rodzinny wypoczynek nad morzem. Dni są najdłuższe, pogoda ostatnimi laty udowodniła, że potrafi być przyjemniejsza niż w lipcu czy sierpniu, brak tłumów i korków, no i ceny – te są zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Zadzwoń – 602 369 305 – wybierzemy najlepszą opcję na wakacje dla Twojej rodziny!

AKTUALNE PROMOCJE