58 67 420 67, 602 369 305

Rodzinna tradycja, komfortowe wyposażenie, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera – to najważniejsze cechy Pensjonatu Wojciech we Władysławowie…

Działamy już od 20 lat, co roku podnosząc jakość naszych usług i z wielką satysfakcją zapraszamy Państwa do przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Posiadamy pokoje typu Studio, które są idealną propozycją dla 4-5 osobowej rodziny. Wszystkie pokoje posiadają TV-Sat oraz w większości balkony, co pozwoli Państwu zrelaksować się w pełni… W częściach ogólnodostępnych zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi).  Wielkość pokoi: 2 os. około 12-14 m2; pokoje 3 os. około 20-22m2; pokoje 4 osobowe około 30 m2.

Zapraszamy do galerii zdjęć – gdzie możecie zobaczyć jak wyglądają nasze pokoje.

OPINIE

Pensjonat Wojciech gościł Olę Szwed-zobacz jej opinię

O jakości naszych usług świadczą tysiące zadowolonych gości, którzy chętnie zostawiają swoje opinie w "Księdze Gości". Każdy Gość jest dla nas ważny, prawdopodobnie dlatego tak wielu gości wraca do nas częściej. Najlepszą opinią są dla nas powracający goście. Gościliśmy już "młode pary", teraz ich całe rodziny. Rekordziści byli u nas podczas 12 kolejnych wakacji. Naszym gościem kilkukrotnie była Aleksandra Szwed, której opinię można przeczytać poniżej. Każdy z Państwa jest dla nas wyjątkowym Gościem! Serdecznie zapraszamy do Władysławowa do Pensjonatu Wojciech!


Sprawdź również opinie rodziców na ich blogach:

opinia 1  opinia 2  opinia 3   opinia 4

Pensjonat Wojciech Opinie

W 2014 roku odwiedził nas również olimpijczyk Władysław Kozakiewicz:

Pensjonat Wojciech Opinie Władysławowo

Zobacz część opinii Gości z naszej Księgi Pamiątkowej:

Opinie Pensjonat Wojciech Władysławowo

opinie Wojciech Władysławowo

Wojciech Władysławowo Opinie

Władysławowo Pensjonat Wojciech Opinie

SALA ZABAW DLA DZIECI

Bezpłatny przewodnik Władysławowo i okolice!

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Zapisując się do newslettera otrzymasz bezpłatny przewodnik w którym znajdziesz informacje o atrakcjach, ale także cenne wskazówki np. jak ominąć korki czy gdzie kupić dobrą wędzoną rybę. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych promocji. Pamiętaj - szanujemy Twoją prywatność i czas, dlatego wiadomości wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu. Zapisz się teraz i pobierz przewodnik!