58 67 420 67, 602 369 305

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy pragnące zorganizować konferencję lub imprezę firmową nad morzem. Bliskość Trójmiasta, łatwy dojazd i możliwości korzystania z wielu atrakcji czynią Władysławowo atrakcyjnym miejscem na konferencję czy spotkania motywacyjne. Spotkanie integracyjne lub szkolenie w Pensjonacie Wojciech to kameralna atmosfera oraz w pełni profesjonalna obsługa. Na terenie całego obiektu zapewniliśmy dostęp do Internetu (Wi-Fi) co powinno ułatwić pracę. Dysponujemy dwoma salami (dla 40 i 90 osób) oraz sprzętem multimedialnym. Dysponujemy sprzętem rekreacyjnym np. piłkarzyki czy XBOX Kinect, dzięki którym można połączyć rywalizację z integracją. Pyszne i obfite posiłki dostarczą energii zarówno do pracy jak i zabawy. Naszą specjalnością są wieczorne "Uczty Rybne" z muzyką w tle. Przy grupach powyżej 30 osób istnieje możliwość rezerwacji obiektu na wyłączność!

Znamy nasz region doskonale- przekaż nam swoje potrzeby, a my pomożemy ułożyć pełen program imprezy integracyjnej czy motywacyjnej we Władysławowie. Współpracujemy z organizatorami atrakcji np. Parkiem Linowym TARZAN PARK, Ocean Park Władysławowo itp.

Atrakcyjny program w konkurencyjnej cenie – zadzwoń i zapytaj!

Organizujemy również imprezy okolicznościowe: urodziny, chrzciny, komunie, wesela itp. Prosimy o kontakt w celu przekazania oczekiwań – my zajmiemy się resztą.

SALA ZABAW DLA DZIECI

Bezpłatny przewodnik Władysławowo i okolice!

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Zapisując się do newslettera otrzymasz bezpłatny przewodnik w którym znajdziesz informacje o atrakcjach, ale także cenne wskazówki np. jak ominąć korki czy gdzie kupić dobrą wędzoną rybę. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych promocji. Pamiętaj - szanujemy Twoją prywatność i czas, dlatego wiadomości wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu. Zapisz się teraz i pobierz przewodnik!