58 67 420 67, 602 369 305

Szanowni Państwo, Pensjonat Wojciech to obiekt rodzinny prowadzony z pasją, dzięki której od wielu lat proponujemy naszym Gościom rodzinną atmosferę i gościnność połączoną z profesjonalną obsługą. Każdego roku staramy się wprowadzać nowe udogodnienia dla naszych gości. W 2013 r. udostępniliśmy strefę relaksu z saunami i urządzeniami do masażu oraz Całoroczną Słoneczną Plażę.  Teraz nie musisz korzystać z drogich hoteli SPA&Wellness – nasza strefa relaksu to idealne rozwiązanie dla osób szukających kameralnej atmosfery i odprężenia w przystępnej cenie.

sauny Władysławowo SPA Pensjonat Wojciech

Całoroczna Słoneczna Plaża Władysławowo

Sprawdź jak wiele możemy zaoferować w Strefie Relaksu dostępnej wyłącznie dla naszych gości:

Całoroczna Słoneczna Plaża - SUNSKY 800 to solaryjna nowość – teraz nie musisz zamykać się w kabinie, a opalanie będzie bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wysokociśnieniowe lampy wyposażone w diamentowe szkło chroniące przed szkodliwymi promieniami UV pozwalają na dużo łagodniejszą, przyjemniejszą i zdrowszą formę opalania, połączoną z maksymalną przyjemnością naturalnego odpoczynku na wygodnym plażowym leżaku. Lampy Sunsky instalowane są w najlepszych hotelach SPA.

Sauny SPA Władysławowo

Sauny – tuż obok Słonecznej Plaży zlokalizowane są nowoczesne sauny, które zapewnią nam ciepło przez cały rok. Pobyt w saunie wpływa pozytywnie na krążenie krwi w naszym organizmie, na rozluźnienie mięśni, oczyszczanie ciała z toksyn. Specjalnie dla naszych Gości dostępna jest tradycyjna sauna fińska do 5 osób oraz dodatkowo niewielka sauna INFRARED, która dzięki nowej generacji promiennikom podczerwieni Philips Vitae dociera z leczniczym promieniowaniem bezpośrednio do głębokich warstw podskórnych, a sam seans w saunie nie jest meczący. Dla komfortu naszych gości sauny udostępniamy na wyłączność, zapewniając tym samym kameralne warunki i możliwość pełnego relaksu.

Władysławowo SPA Hotel

Urządzenie Roltec/Fitroll Infra - to profesjonalne urządzenie do masażu limfatycznego z prawdziwym żarnikiem podczerwienipozwoli na masowanie całego ciała za pomocą obracających się rolek. Rollmasaż znakomicie odpręża i dodaje sił witalnych, jednak przede wszystkim ujędrnia i uelastycznia skórę oraz powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej.

 

Profesjonalny fotel masujący - to masaż i spa dla Twojego ciała. Masaż wykonany przy pomocy fotela zaskoczy Cię swoimi możliwościami i wysoką jakością masowania. Dzieje się tak dlatego, ponieważ urządzenie może skoordynować ruchy w kilku miejscach jednocześnie i się nie męczy! Ten nowoczesny fotel oferuje możliwość masażu zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Rodzaje masażu i właściwości:

  • Masaż pleców Shiatsu 3D
  • Masaż Rozciągający Pleców z możliwością regulacji szerokości masażu
  • 2 programy masażu wibracyjnego w siedzisku
  • Wybór punktu masażu pleców
  • Podgrzewany mechanizm masażu imitujący masaż Gorącymi Kamieniami
  • Automatyczny program masażu Uciskowego Nóg z możliwością wyboru techniki 3D i 2D
  • Elektrycznie rozkładane oparcie i podnóżek (dla masażu do 135 stopni, a dla relaksu do całkowicie leżącej pozycji)


Już wkrótce oferty promocyjne – weekendy SPA & Wellness we Władysławowie!

 "Stworzenie całorocznej Słonecznej Plaży we Władysławowie"
jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego
.

AKTUALNE PROMOCJE