58 67 420 67, 602 369 305
Długi Weekend „Boże Ciało”

Ten ostatni długi weekend przed wakacjami jest doskonałą okazją do rodzinnego wypadu nad morze. Tym razem weekend czerwcowy wypada w połowie miesiąca, więc czekają nas słoneczne i jedne z najdłuższych dni w roku. To idealna pora na połączenie zwiedzania z aktywnym wypoczynkiem. Warto wykorzystać ten czas i zaplanować dłuższy wypoczynek – to właśnie w czerwcu będziesz mógł delektować się plażą jeszcze bez tłumów!

Cennik długi weekend "Boże Ciało 2017":

Pobyt tygodniowy: 10-17 lub 11-18.06.2017 – 7 noclegów

890 PLN osoba dorosła – śniadanie i obiadokolacja w cenie
500 PLN dzieci od 2 do 10 lat – śniadanie i obiadokolacja w cenie

Jedno dziecko do 2 lat (rocznik 2016 i 2017) bezpłatnie gdy śpi z rodzicami
W cenie nielimitowane korzystanie z Sali Zabaw, Animacje, Magiczny Dywan!

Weekend we Władysławowie to idealny wybór – szerokie plaże, dużo atrakcji dla dzieci i nie tylko – stąd blisko też do Trójmiasta, na Hel do fokarium i wielu innych ciekawych miejsc w okolicy. Przy naszym Pensjonacie rozpoczyna się ścieżka rowerowa prowadząca na Hel !

długi weekend Boże Ciało nad morzem aktywnie z dzieckiem 2017

SALA ZABAW DLA DZIECI

Bezpłatny przewodnik Władysławowo i okolice!

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Zapisując się do newslettera otrzymasz bezpłatny przewodnik w którym znajdziesz informacje o atrakcjach, ale także cenne wskazówki np. jak ominąć korki czy gdzie kupić dobrą wędzoną rybę. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych promocji. Pamiętaj - szanujemy Twoją prywatność i czas, dlatego wiadomości wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu. Zapisz się teraz i pobierz przewodnik!